Lemurské krystaly

Lemurské krystaly byly používány ke stavbě mostů, k zahřívání vody. Některé byly určeny jako nástroje, jiné pomáhaly při duchovním léčení a rozpouštění karmickych svazků a jsou ještě dnes důležitě pro ty, kteří mají z předešlých inkarnací lemurske karmickě svazky.

Symboly, které jsou předkládané v tomto systému, obsahují "duchovní esenci" z některých lemurských krystalů. Jsou to meditační a učební symboly, které podporují vývoj světelného těla a sjednocení duše. Linie Lemurské krystaly obsahuje celkem 13 symbolů a je rozdělena na dvě části (dvě zasvěcení). V první části se předává 6 symbolů, druhá část má 7 symbolů. Linii channelovala Carola Hundt v srpnu roku 2005.

Lemurský krystal je dokonalým nástrojem pro ty, kteří pracují se světelnými energiemi. Zahájíme-li vibrační posun, lemurské krystaly nám poskytnou dar bezpodmínečné lásky k Zemi. Těm, kteří pracují se světlem, připomínají, aby pracovali na svém růstu a rozvoji, a pomáhali v tom ostatním. Při práci s těmito krystaly dosáhneme vnitřních a multidimenzionálních zážitků, učí nás, že jsme multidimenzionální bytostí a poskytne objektivní pohled na předchozí životy. Můžeme ho užít k vytvoření sítě pro kontakt s anděly, otevírá čakru hvězdná brána a ukotvuje starodávnou moudrost do přítomnosti. Vědomě napojuje na minulé poznatky, protože podněcuje duchovní trénink a léčivé schopnosti. Dopomáhá při terapiích minulých životů, což může zabránit vytvoření nemoci, nebo uvolnění destruktivních emočních vzorců. Hůlky z lemurského krystalu jsou výborné pro vyrovnání a čištění čaker, pomáhají uvolňovat karmu a věci přetrvávající z minulých životů a nedokončené záležitosti, které fungují nevědomě a ovlivňují současný život, např. sliby z minulých životů, které podle zákona vývoje duše přecházejí ze života do života a přitahují minulé partnery zpátky do života. Lemurský krystal aktivuje vyšší rezonance každé čakry a spojuje je se světelným tělem, usnadňuje komunikaci mezi fyzickou a jemnohmotnou rovinou bytí a uzemňuje vibrační posuny do fyzické sféry. Učí jak zhmotňovat myšlenky.