Fotogalerie: Květové esence Spirit-in-Nature Essences

 

Spirit-in-Nature Essences je nejstarší řada esencí vzniklých mimo Velkou Británii. Vytvořila je již v roce 1977 Lila Devi pod vedením J. Donalda Walterse. Tyto esence si získaly celosvětové uznání a dostává se jim vřelého přijetí. Byl to indický mudrc Paramhansa Yogananda (1893-1952), který učil o tom, že jisté potraviny mohou mít určité povznášející účinky. Pro rozvinutí jejich typických kvalit doporučoval konzumovat tyto potraviny v čerstvém a přirozeném stavu, např. třešně pro spontánní dobrou náladu. Jenže kolik třešní bychom museli sníst, abychom z nich měli žádoucí účinek?
Desítky let případových studií, přímá svědectví a neustálý výzkum potvrzují tuto starou moudrost. Příroda nám dala ovoce a zeleninu, abychom měli užitek z jejich nutričních hodnot; květy, abychom z nich čerpali inspiraci; a květové esence, aby nám pomohly transformovat se působením jejich čistoty a síly. Užíváním esencí Spirit-in-Nature se stáváme mistry svého života.
 
Co jsou esence Spirit-in-Nature?
Tyto esence jsou „otisky“ energie květů, posilující naše pozitivní kvality.
 
Všechny květové esence dělají to samé: vracejí nás do stavu rovnováhy, ve kterém se aktivuje naše vnitřní, inteligentní životní síla - ta je totiž skutečným léčitelem.
 
Energie květových esencí vytváří vibrační rezonanci, která jemně ovlivňuje životní sílu. Protože kvality obsažené v esencích jsou naší pravou podstatou, rezonovat s nimi je pro nás zcela přirozené.
 
 
 

 

Jak esence působí:
Skrze vibrační frekvence získané z květů, ze kterých byly připraveny, působí esence na naši ochotu  a odhodlání měnit se. Ochota plus úsilí jsou energií, která je aktivním činitelem v této terapii.
 
Květové esence aktivují naši životní sílu, která je pravým zdrojem životní pohody. Působí pouze jako katalyzátory, jako zapalovací svíčky v motoru. To je důvod, proč můžeme považovat za svou zásluhu změny, které při užívání esencí spoluvytváříme.
 
Jak užíváme esence Spirit-in-Nature?
Pamatujme si: 2 x 3 x 4.
 
Užijte dvě nebo tři kapky čtyřikrát denně.
 
Totéž platí pro děti i miminka (několik kapek do láhve čtyřikrát denně). Esence působí nejlépe, když je neužíváme při jídle – raději deset minut před jídlem nebo hodinu po jídle. Užíváme je přímo pod jazyk, případně nakapeme do nápoje.
 
Alternativně můžeme několik kapek esence vetřít do pokožky. Do koupele použijeme nejméně šestnáct kapek. Čtyři kapky asi na šálek vody přidáme do rozstřikovače a nasprejujeme na pokožku. Esence jsou naprosto bezpečné, netoxické, rychle působící a snadno použitelné. Působí účinně a jejich použití nebrání žádné kontraindikace. Nelze je předávkovat a nemají žádné negativní účinky.
 
Účinek esencí nemůže být neutralizován žádnými jinými látkami, proto je lze užívat jako doplněk jakýchkoliv dalších léčebných metod a terapií.
 
Jak dlouho mám užívat esence?
Běžná doba je týden až 14 dnů, pokud užíváme jedinou esenci a ne kombinaci více esencí. Obecné doporučení je, aby lidé užívali esenci od tří dnů do dvou týdnů, ale ani delší doba není neobvyklá.
 
 
 
 

https://spirit-in-nature.com/